W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Gminy w Lisewie
ul. Chełmińska 2
86-230 Lisewo
 
tel.: (+48) 56 676 86 14
fax: (+48) 56 676 86 14 wew. 25

e-mail: urzadgminy@lisewo.com
www: lisewo.com

Elektroniczna Skrzynka Podawcza:
www.epuap.gov.pl
Adres skrytki: /55gn2j5qsh/skrytka

NIP: 875 13 07 080

REGON: 000539650

TERYT: 0404042

XXVIII Sesja Rady Gminy – 20 maja 2021 r.

Głosowano w sprawie: Zatwierdzenie porządku obrad. 

Wyniki głosowania

  • ZA: 14,
  • PRZECIW: 0,
  • WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0,
  • BRAK GŁOSU: 0,
  • NIEOBECNI: 1

Wyniki imienne:

  • ZA (14): Maria Adamczyk, Tomasz Chmarzyński, Iwona Dobosz, Anna Dulska, Piotr Goliński, Marek Góreczny, Bartosz Jaworski, Iwona Kamińska, Antoni Kowalski, Elżbieta Lewandowska, Aleksandra Uchacz, Adam Wojnowski, Marcin Wysocki, Monika Zając.

  • NIEOBECNI (1): Beata Brzozowska.

Głosowano w sprawie: Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z kontroli Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Krusinie.

Wyniki głosowania

  • ZA: 14,
  • PRZECIW: 0,
  • WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0,
  • BRAK GŁOSU: 0,
  • NIEOBECNI: 1

Wyniki imienne:

  • ZA (14): Maria Adamczyk, Tomasz Chmarzyński, Iwona Dobosz, Anna Dulska, Piotr Goliński, Marek Góreczny, Bartosz Jaworski, Iwona Kamińska, Antoni Kowalski, Elżbieta Lewandowska, Aleksandra Uchacz, Adam Wojnowski, Marcin Wysocki, Monika Zając.
  • NIEOBECNI (1): Beata Brzozowska.

Głosowano w sprawie: Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z przeprowadzonej kontroli jednostki pomocniczej - Sołectwa Pniewite.

Wyniki głosowania

  • ZA: 14,
  • PRZECIW: 0,
  • WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0,
  • BRAK GŁOSU: 0,
  • NIEOBECNI: 1

Wyniki imienne:

  • ZA (14): Maria Adamczyk, Tomasz Chmarzyński, Iwona Dobosz, Anna Dulska, Piotr Goliński, Marek Góreczny, Bartosz Jaworski, Iwona Kamińska, Antoni Kowalski, Elżbieta Lewandowska, Aleksandra Uchacz, Adam Wojnowski, Marcin Wysocki, Monika Zając.
  • NIEOBECNI (1): Beata Brzozowska.

Głosowano w sprawie: Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z kontroli jednostki pomocniczej - Sołectwa Drzonowo. 

Wyniki głosowania

  • ZA: 14,
  • PRZECIW: 0,
  • WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0,
  • BRAK GŁOSU: 0,
  • NIEOBECNI: 1

Wyniki imienne:

  • ZA (14): Maria Adamczyk, Tomasz Chmarzyński, Iwona Dobosz, Anna Dulska, Piotr Goliński, Marek Góreczny, Bartosz Jaworski, Iwona Kamińska, Antoni Kowalski, Elżbieta Lewandowska, Aleksandra Uchacz, Adam Wojnowski, Marcin Wysocki, Monika Zając.
  • NIEOBECNI (1): Beata Brzozowska.

Podjęcie uchwał w sprawie:

a) udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Chełmińskiego - projekt nr 1;

Głosowano w sprawie: udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Chełmińskiego - projekt nr 1;.

Wyniki głosowania

  • ZA: 14,
  • PRZECIW: 0,
  • WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0,
  • BRAK GŁOSU: 0,
  • NIEOBECNI: 1

Wyniki imienne:

  • ZA (14): Maria Adamczyk, Tomasz Chmarzyński, Iwona Dobosz, Anna Dulska, Piotr Goliński, Marek Góreczny, Bartosz Jaworski, Iwona Kamińska, Antoni Kowalski, Elżbieta Lewandowska, Aleksandra Uchacz, Adam Wojnowski, Marcin Wysocki, Monika Zając.
  • NIEOBECNI (1):Beata Brzozowska.

b) udzielenia pomocy finansowej dla Województwa Kujawsko-Pomorskiego – projekt nr 2;

Głosowano w sprawie: udzielenia pomocy finansowej dla Województwa Kujawsko-Pomorskiego – projekt nr 2;.

Wyniki głosowania

  • ZA: 14,
  • PRZECIW: 0,
  • WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0,
  • BRAK GŁOSU: 0,
  • NIEOBECNI: 1

Wyniki imienne:

  • ZA (14): Maria Adamczyk, Tomasz Chmarzyński, Iwona Dobosz, Anna Dulska, Piotr Goliński, Marek Góreczny, Bartosz Jaworski, Iwona Kamińska, Antoni Kowalski, Elżbieta Lewandowska, Aleksandra Uchacz, Adam Wojnowski, Marcin Wysocki, Monika Zając.
  • NIEOBECNI (1): Beata Brzozowska.

c) zmiany budżetu Gminy Lisewo na 2021 rok – projekt nr 3;

Głosowano w sprawie: zmiany budżetu Gminy Lisewo na 2021 rok – projekt nr 3;. 

Wyniki głosowania

  • ZA: 13,
  • PRZECIW: 0,
  • WSTRZYMUJĘ SIĘ: 1,
  • BRAK GŁOSU: 0,
  • NIEOBECNI: 1

Wyniki imienne:

  • ZA (13): Maria Adamczyk, Tomasz Chmarzyński, Iwona Dobosz, Anna Dulska, Piotr Goliński, Marek Góreczny, Iwona Kamińska, Antoni Kowalski, Elżbieta Lewandowska, Aleksandra Uchacz, Adam Wojnowski, Marcin Wysocki, Monika Zając.
  • WSTRZYMUJĘ SIĘ (1): Bartosz Jaworski.
  • NIEOBECNI (1): Beata Brzozowska.

d) zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2021-2029 – projekt nr 4;

Głosowano w sprawie: zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2021-2029 – projekt nr 4;.

Wyniki głosowania

  • ZA: 14,
  • PRZECIW: 0,
  • WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0,
  • BRAK GŁOSU: 0,
  • NIEOBECNI: 1

Wyniki imienne:

  • ZA (14): Maria Adamczyk, Tomasz Chmarzyński, Iwona Dobosz, Anna Dulska, Piotr Goliński, Marek Góreczny, Bartosz Jaworski, Iwona Kamińska, Antoni Kowalski, Elżbieta Lewandowska, Aleksandra Uchacz, Adam Wojnowski, Marcin Wysocki, Monika Zając.
  • NIEOBECNI (1): Beata Brzozowska.

e) oceny sytuacji ekonomiczno-finansowej Gminnego Ośrodka Zdrowia w Lisewie – projekt nr 5;

Głosowano w sprawie: oceny sytuacji ekonomiczno-finansowej Gminnego Ośrodka Zdrowia w Lisewie – projekt nr 5;. 

Wyniki głosowania

  • ZA: 14, PRZECIW: 0,
  • WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0,
  • BRAK GŁOSU: 0,
  • NIEOBECNI: 1

Wyniki imienne:

  • ZA (14): Maria Adamczyk, Tomasz Chmarzyński, Iwona Dobosz, Anna Dulska, Piotr Goliński, Marek Góreczny, Bartosz Jaworski, Iwona Kamińska, Antoni Kowalski, Elżbieta Lewandowska, Aleksandra Uchacz, Adam Wojnowski, Marcin Wysocki, Monika Zając.
  • NIEOBECNI (1): Beata Brzozowska.

f) zatwierdzenia sprawozdania finansowego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Lisewie za 2020 rok – projekt nr 6;

Głosowano w sprawie: zatwierdzenia sprawozdania finansowego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Lisewie za 2020 rok – projekt nr 6;.

Wyniki głosowania

  • ZA: 14,
  • PRZECIW: 0,
  • WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0,
  • BRAK GŁOSU: 0,
  • NIEOBECNI: 1

Wyniki imienne:

  • ZA (14): Maria Adamczyk, Tomasz Chmarzyński, Iwona Dobosz, Anna Dulska, Piotr Goliński, Marek Góreczny, Bartosz Jaworski, Iwona Kamińska, Antoni Kowalski, Elżbieta Lewandowska, Aleksandra Uchacz, Adam Wojnowski, Marcin Wysocki, Monika Zając.
  • NIEOBECNI (1): Beata Brzozowska.

g) określenia wzoru wniosku o przyznanie dodatku mieszkaniowego oraz wzoru deklaracji o dochodach obowiązujących – projekt nr 7;

Głosowano w sprawie: określenia wzoru wniosku o przyznanie dodatku mieszkaniowego oraz wzoru deklaracji o dochodach obowiązujących – projekt nr 7;. 

Wyniki głosowania

  • ZA: 14,
  • PRZECIW: 0,
  • WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0,
  • BRAK GŁOSU: 0,
  • NIEOBECNI: 1

Wyniki imienne:

  • ZA (14): Maria Adamczyk, Tomasz Chmarzyński, Iwona Dobosz, Anna Dulska, Piotr Goliński, Marek Góreczny, Bartosz Jaworski, Iwona Kamińska, Antoni Kowalski, Elżbieta Lewandowska, Aleksandra Uchacz, Adam Wojnowski, Marcin Wysocki, Monika Zając.
  • NIEOBECNI (1): Beata Brzozowska.

h) zarządzenia przeprowadzenia wyborów uzupełniających Sołtysa w Sołectwie Strucfoń– projekt nr 8;

Głosowano w sprawie: zarządzenia przeprowadzenia wyborów uzupełniających Sołtysa w Sołectwie Strucfoń– projekt nr 8;.

Wyniki głosowania

  • ZA: 14,
  • PRZECIW: 0,
  • WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0,
  • BRAK GŁOSU: 0,
  • NIEOBECNI: 1

Wyniki imienne:

  • ZA (14): Maria Adamczyk, Tomasz Chmarzyński, Iwona Dobosz, Anna Dulska, Piotr Goliński, Marek Góreczny, Bartosz Jaworski, Iwona Kamińska, Antoni Kowalski, Elżbieta Lewandowska, Aleksandra Uchacz, Adam Wojnowski, Marcin Wysocki, Monika Zając.
  • NIEOBECNI (1): Beata Brzozowska.

i) określenia wzorów kart do głosowania w wyborach uzupełniających Sołtysa w Sołectwie Strucfoń projekt nr 9;

Głosowano w sprawie: określenia wzorów kart do głosowania w wyborach uzupełniających Sołtysa w Sołectwie Strucfoń projekt nr 9;.

Wyniki głosowania

  • ZA: 14,
  • PRZECIW: 0,
  • WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0,
  • BRAK GŁOSU: 0,
  • NIEOBECNI: 1

Wyniki imienne:

  • ZA (14): Maria Adamczyk, Tomasz Chmarzyński, Iwona Dobosz, Anna Dulska, Piotr Goliński, Marek Góreczny, Bartosz Jaworski, Iwona Kamińska, Antoni Kowalski, Elżbieta Lewandowska, Aleksandra Uchacz, Adam Wojnowski, Marcin Wysocki, Monika Zając.
  • NIEOBECNI (1): Beata Brzozowska.

j) udzielenia dotacji celowej Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Lisewie – projekt nr 10;

Głosowano w sprawie: udzielenia dotacji celowej Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Lisewie – projekt nr 10;.

Wyniki głosowania

  • ZA: 13,
  • PRZECIW: 1,
  • WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0,
  • BRAK GŁOSU: 0,
  • NIEOBECNI: 1

Wyniki imienne:

  • ZA (13): Maria Adamczyk, Tomasz Chmarzyński, Iwona Dobosz, Anna Dulska, Piotr Goliński, Marek Góreczny, Iwona Kamińska, Antoni Kowalski, Elżbieta Lewandowska, Aleksandra Uchacz, Adam Wojnowski, Marcin Wysocki, Monika Zając.
  • PRZECIW (1): Bartosz Jaworski.
  • NIEOBECNI (1): Beata Brzozowska.

k) zatwierdzenia wniosku o wsparcie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa na sfinansowanie objęcia udziałów w tworzonej Społecznej Inicjatywie Mieszkaniowej - projekt nr 11.

Głosowano w sprawie: zatwierdzenia wniosku o wsparcie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa na sfinansowanie objęcia udziałów w tworzonej Społecznej Inicjatywie Mieszkaniowej - projekt nr 11.

Wyniki głosowania

  • ZA: 13,
  • PRZECIW: 0,
  • WSTRZYMUJĘ SIĘ: 1,
  • BRAK GŁOSU: 0,
  • NIEOBECNI:

Wyniki imienne:

  • ZA (13): Maria Adamczyk, Tomasz Chmarzyński, Iwona Dobosz, Anna Dulska, Piotr Goliński, Marek Góreczny, Iwona Kamińska, Antoni Kowalski, Elżbieta Lewandowska, Aleksandra Uchacz, Adam Wojnowski, Marcin Wysocki, Monika Zając.
  • WSTRZYMUJĘ SIĘ (1): Bartosz Jaworski.
  • NIEOBECNI (1): Beata Brzozowska.

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane