Kontakt

Urząd Gminy w Lisewie
ul. Chełmińska 2
86-230 Lisewo

tel.: (+48) 56 676 86 14
fax: (+48) 56 676 86 14 wew. 25

e-mail: urzadgminy@lisewo.com
www: lisewo.com

Elektroniczna Skrzynka Podawcza:
www.epuap.gov.pl
Adres skrytki: /55gn2j5qsh/skrytka

NIP: 875 13 07 080

REGON: 000539650

TERYT: 0404042

Pomoc administracyjna – obsługa księgowości

Wersja strony w formacie XML
Uzasadnienie wyboru
Wybrany kandydat Justyna Stylska
Uzasadnienie wyboru Wybrana kandydatka spełniła wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko pomoc administracyjna – obsługa księgowości w Urzędzie Gminy w Lisewie oraz wykazała się wiedzą niezbędną do zajmowanego stanowiska.
Szczegóły
Stanowisko Pomoc administracyjna – obsługa księgowości
Miejsce pracy Urzędu Gminy w Lisewie, ul. Chełmińska 2,  86-230 Lisewo
Termin składania ofert
Miejsce składania ofert Zainteresowane osoby mogą przesyłać niżej wymienione dokumenty w zamkniętej kopercie  formatu A4 z dopiskiem  „Ogłoszenie – stanowisko pomoc administracyjna – obsługa księgowości ”, na adres e-mail: sekretariat@lisewo.com lub dostarczyć do siedziby Urzędu Gminy w Lisewie, ul. Chełmińska 2, 86-230 Lisewo, osobiście lub za pośrednictwem poczty w godz: 7:30 – 15:15, sekretariat
Status rozstrzygnięte

OGŁOSZENIE
WÓJT GMINY LISEWO
POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO:
POMOC ADMINISTRACYJNA – OBSŁUGA KSIĘGOWOŚCI

Ogłoszenie należy do kategorii stanowisk pomocniczych i obsługi zgodnie z art. 4 ust. 2 pkt 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. 2022 r. poz. 530). Przepisów rozdziału 2 (art. 11 - art. 23) w/w ustawy nie stosuje się.

Miejsce wykonywania pracy: siedziba Urzędu Gminy w Lisewie, ul. Chełmińska 2,  86-230 Lisewo.

Liczba etatów: 1

Planowany początek zatrudnienia: marzec 2024 r.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony.

Wymagania podstawowe (niezbędne) stawiane osobie ubiegającej się o zatrudnienie:

1) obywatelstwo polskie,

2) niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślnie przestępstwo skarbowe,

3) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

4) nieposzlakowana opinia,

5) wykształcenie: min. średnie w kierunku: ekonomicznym, rachunkowym, administracyjnym i pokrewnym.

6) umiejętność pracy w zespole,

7) dobra organizacja czasu pracy, komunikatywność, sumienność, samodzielność, rzetelność, zaangażowanie, bezstronność, dyskrecja,

8) samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,

9) znajomość obsługi programów komputerowych, w szczególności edytora tekstów i arkusza kalkulacyjnego i urządzeń biurowych.

Wymagania dodatkowe:

1) mile widziane doświadczenie w księgowości oraz znajomość programu finansowego Radix FKB, Bestia, SJO Bestia

2) co najmniej 2-letni staż pracy,

3) wiedza z zakresu podstaw rachunkowości,

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku w szczególności należy:

1) księgowanie dowodów księgowych,

2)  kontrola rozliczeń, uzgadnianie sald,

3) wystawianie faktur i not obciążeniowych,

4) prowadzenie dokumentacji zgodnie z instrukcją kancelaryjną,

5) archiwizacja wytworzonej dokumentacji,

6) czuwanie nad terminowym realizowaniem poleceń,

7) wykonywanie czynności biurowych (tworzenie rejestrów, ewidencji itp.),

8) przygotowywanie spraw do weryfikacji merytorycznej,

9) wykonywanie innych, wynikających z zakresu obowiązków służbowych, czynności zleconych przez kierownika jednostki oraz stała współpraca z pozostałymi pracownikami,

Warunki pracy:

1) praca w dniach: poniedziałek, środa do piątku w godzinach od 7:30 do 15:15, wtorek w godzinach od 7:30 do 16:30.

2) praca w siedzibie Urzędu Gminy w Lisewie, ul. Chełmińska 2, 86-230 Lisewo.

3) wynagrodzenie ustalone zgodnie z rozporządzeniem w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych oraz regulaminem wynagradzania pracowników Urzędu gminy w Lisewie.

Składanie dokumentów:

  • Zainteresowane osoby mogą przesyłać niżej wymienione dokumenty w zamkniętej kopercie  formatu A4 z dopiskiem  „Ogłoszenie – stanowisko pomoc administracyjna – obsługa księgowości ”, na adres e-mail: sekretariat@lisewo.com lub dostarczyć do siedziby Urzędu Gminy w Lisewie, ul. Chełmińska 2, 86-230 Lisewo, osobiście lub za pośrednictwem poczty w godz: 7:30 – 15:15, sekretariat, w terminie do dnia 26 lutego 2024 r.

Dokumenty przesłane po w.w terminie nie będą rozpatrywane.

1) życiorys (CV) wraz z aktualnym numerem telefonu,

2) kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie – według załączonego wzoru,

3) oświadczenie o niekaralności – załącznik nr 1

4) oświadczenie o zdolności do czynności prawnych – załącznik nr 2

5)  kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe  i staż pracy (świadectwa pracy),

6) kserokopia posiadanych dodatkowych uprawnień,

Dodatkowe informacje:

1) Osoby spełniające wymagania formalne określone w ogłoszeniu zostaną powiadomione telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

2) Osoby, które nie spełniają wymagań formalnych, nie będą informowane.

3) Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

Ochrona danych osobowych:

Administratorem danych osobowych osób uczestniczących zawartych w ogłoszeniu pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji jest Wójt Gminy Lisewo. Możesz się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Urząd Gminy w Lisewie, ul. Chełmińska 2 , 86 – 230 Lisewo, e-mailowo: urzadgminy@lisewo.com, telefonicznie: 56 676 86 14. Do kontaktów w sprawie ochrony danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym możesz się kontaktować wysyłając e-mail na adres : iod@lisewo.com. Uznaje się, że osoby uczestniczące w rekrutacji zapoznały się z treścią klauzuli informacyjnej załączonej do ogłoszenia o rekrutacji.

Lisewo, dn. 14  lutego  2024 r.

Wójt

/-/ mgr Jakub Kochowicz

Załączniki

Powiadom znajomego